KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Zamów kwiaty teraz.
masz na to jeszcze:

Bukiet różowych goździków

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*





Opis wersji produktu

Jeśli pragniesz wyrazić swoje uczucia w sposób elegancki i wyjątkowy, to nasz bukiet gałązkowych goździków w różowych odcieniach powinno w zupełności spełnić Twoje oczekiwania. To niezwykła kompozycja, w której elegancja, romantyczność i delikatność przenikają się, tworząc niezapomniany prezent dla bliskiej osoby. Różowe goździki to symbol miłości i romansu, a skomponowane w jeden bukiet sprawią, że każda chwila stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. Zamawiając nasz bukiet goździków, masz pewność, że otrzymasz kwiaty najwyższej jakości i świeżości. Nasz zespół dba o to, aby każda przesyłka była przygotowana ze najwyższą starannością, a nasz kurier DHL dostarczy je szybko i bezpiecznie pod wskazany w zamówieniu adres. Do zamówienia możesz dołączyć bilecik, na którym zamieścisz kilka słów od siebie lub możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji.

Wielkość bukietu
Mały ok 25 kwiatów
Średni ok 50 kwiatów
Duży ok 75 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę lub niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Kwiaty od ogrodnika, zapakowane w karton, wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa kwiatów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe ze słodyczy i alkoholi wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa prezentów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Rabat

Telekwiaciarnia Zabrze- RABAT do 10% NA ZAWSZE. Rabat 10% można otrzymać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby otrzymać rabat, należy: - zarejestrować się / zalogować się na stronie kwiaciarni przed złożeniem zamówienia - następnie należy złożyć i opłacić zamówienie. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu. Pamiętaj, aby zawsze zalogować się przed złożeniem zamówienia.